Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese

Školní výlet Penzion Rak Jestřábí III

Vhodné pro I. stupeň základních školVhodné pro II. stupeň základních školVhodné pro střední školyDostupné celoročněStravovací zařízeníSportOstatní aktivity

Penzion Rak, hlavní fotka, venkovní pohled Zrekonstruovaný rodinný penzion Rak s vlastní restaurací se nachází v malebné a klidné přírodě v předhůří Šumavy u vodní nádrže Lipno. Poskytuje ubytování jak pro vyznavače zimních či letních sportů, tak i pro ty, co upřednostňují klidnou dovolenou s koupáním, sluněním a večerní romantickou procházkou v okolí vodní nádrže Lipno. Zimní období skýtá možnosti lyžování v skiareálu Hochficht, Kramolín, Lipno nebo běžkaření. Dovolená v jižních Čechách slibuje překrásné zámky, zábavu, koupání a spoustu dalších aktivit.

Nabízené aktivity, popis nabídky:

Útulný penzion Rak s kapacitou 29 lůžek nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, LCD TV a možnost připojení na internet pomocí Wi-Fi. Ve společných prostorách je hostům k dispozici mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Součástí penzionu je restaurace s barem a kapacitou 30 míst. Přes letní sezonu je v penzionu také oteřena venkovní terasa s výhledem na Lipno a Šumavu a kapacitou 50 míst. V sezónním období je zde možné stravování po celý den pro hosty penzionu i pro veřejnost. V ostatních měsících je restaurace určena jen jako zázemí pro ubytované hosty. Pro hosty je v penzionu dále k dispozici víceúčelové hřiště s kaučukovým povrchem (tenis, malá kopaná, házená, streetball, volejbal, nohejbal, badminton a softtenis). Pro nejmenší je určeno dětské hřiště s prolézačkami a trampolína u penzionu. Možnost zapůjčení jízdních kol. Pro odpočinek a relaxaci je k dispozici sauna a venkovní bazén. Penzion také nabízí možnost pořádání firemních akcí, teambuildingů, svateb, školení, jazykových i jiných kurzů a podobně zaměřených setkání. Pro účely večírků se nabízí stylově zařízená sauna a přilehlou místností s vlastním barem. Prostory jsou umístěny ve srubu. V ceně ubytování je zahrnuto: zapůjčení hliníkové loďky, zapůjčení šlapadla, využívání bazénu, využívání multifunkčního hřiště, trampolína, dětské hřiště a přístup na soukromou pláž (20 m od penzionu), Lipno card.

Proč si vybrat na školní výlet právě nás?

Penzion je ideální svou polohou díky blízkosti vody cca 10 metrů pod penzionem, v létě koupání, šlapadlo, v zimě bruslení- zapůjčení bruslí zdarma. Penzion disponuje trampolínou, dětským multifunkčním hřištěm s kaučukovým povrchem-možnost stolního tenisu, házené, vybíjené, tenisu, líného tenisu, florbalu, apod.

Doplňující podmínky a omezení:

max. kapacita je 30 osob

Dostupnost místa:

Vlaková stanice se od penzionu nachází cca 3 km a autobusová zastávka cca 2 km.

Možnosti parkování:

Parkování je možné přímo u penzionu pod kamerovým systémem.

Ceník:

orientační cena pro skupiny 390,- Kč/osoba včetně polopenze Možno se dohodnout individuálně na ceně dle počtu osob.

Penzion Rak poskytuje skupinové slevy.

Zajímavosti v okolí:

Zoo koutek, Bobová dráha, Stezka v korunách stromů,zřícenina hradu Vítkův Hrádek,Lanová dráha, bikepark,...

Možnosti stravování v okolí:

Dle domluvy možnost zajištění plné penze.

Penzion Rak, hlavní fotka, venkovní pohled Penzion Rak, venkovní pohled Penzion Rak, v zimě Penzion Rak, pokoj Penzion Rak, pokoj 2 Penzion Rak, koupelna Penzion Rak, krb Penzion Rak, restaurace Penzion Rak, restaurace 2 Penzion Rak, bazén Penzion Rak, dětské hřiště Penzion Rak, tenisový kurt Penzion Rak, posezení u ohně Penzion Rak, terasa Penzion Rak, taráska Penzion Rak, posezení na terase

Kontaktní informace:

Provozovatel: Ing. Roman Kříha
Kontaktní osoba: Veronika Šindelářová
Adresa: Jestřábí III., 382 23
Telefon: +420
Mobil: +420 724 860 727, +420 608 369 222
email: info@ubytovani-rak.cz
Web: http://www.ubytovani-rak.cz/

Poloha a souřadnice:

Region: Lipensko

GPS: 48°43'30.925"N, 14°4'54.759"E (48.72525787,14.08187771)

Zobrazení místa v přehledové mapě

Zobrazení místa v mapě

Vyhledat text
 

Vyhledávání dle parametrů

Vhodné pro:

Vyberte kategorii:

Vyberte oblast:


Dostupnost v období:


 
 • Úvod
 • Oblasti
 • Didaktické listy
 • Katalog školních výletů
 • Ubytování a stravování
 • Vložit tip na školní výlet
 • Informace o projektu
 • Partnerský web
 • Kontakt
 • Logo EU ziel3
  Logo Jihočeského kraje
  Tento web vznikl v rámci projektu „Školní výlety do jižních Čech, Šumavy a Dolního Bavorska“ a byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF), státním rozpočtem ČR a Jihočeským krajem.
  Investice do Vaší budoucnosti!

  Partneři projektu:

  Logo RRA Šumava
  Logo Euroregio
  Logo Jihočeské centrály cestovního ruchu

   
  © 2011 - RS Šumava a RRA Šumava - všechna práva vyhrazena.