Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese

Školní výlet Penzion Baurů Dvůr Nový Dvůr

Vhodné pro I. stupeň základních školVhodné pro II. stupeň základních školVhodné pro střední školyDostupné celoročněStravovací zařízeníOstatní aktivity

Bauru Dvur_ pohled zvenku Penzion ve stylu jihočeské selské usedlosti se zajímavými interiéry je ideálním místem pro školy v přírodě. Penzion se nachází v krásném a doposud zachovalém prostředí centrální Šumavy na rozhraní Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava, pouhé 3 km od střediska Zadov-Churáňov. Zdejší přírodní podmínky poskytují velké možnosti k letním a zimním aktivitám. Penzion nabízí ubytování v pokojích vybavených sprchou a WC. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek. Celý objekt penzionu je pokryt signálem Wi-Fi pro připojení k internetu. V penzionu se nachází jedna učebna, zároveň je možné využít i jídelnu jako učebnu. Nabízíme výbornou domácí kuchyni, vyhovíme i různým dietám.

Nabízené aktivity, popis nabídky:

Hostům je k dispozici: * jídelna s krbem, * klubovna s barem, * stolní fotbálek, * stolní tenis, * uzamykatelná lyžárna / kolárna, * venkovní sezení, * travnaté hřiště na volejbal, * sada na petanque, * terénní koloběžka (za poplatek), * dětský vozík za kolo (za poplatek). V letních měsících pořádáme grilování. Pro nejmenší nabízíme: * venkovní houpačky a pískoviště, * dětský koutek, * dětské židličky a postýlky.

Proč si vybrat na školní výlet právě nás?

Útulný penzion ve stylu selské usedlosti leží na samotě - žádná auta, žádný ruch, ideální pro odpočinek i aktivní rodinnou dovolenou. Uprostřed krásné šumavské přírody, pouhé 3 km od lyžařského střediska Zadov, prožijete nádherný čas.

Dostupnost místa:

Penzion se nachází na samotě, nebudete tedy rušeni provozem. Nový Dvůr je vzdálen 500 m, obec Stachy 2 km, Zdíkov 3 km, čerpací stanice Zdíkovec - 5 km, Vimperk 11 km. Nejbližší autobusová zastávka je ve Stachách - 2 km. Vlaková stanice je nejblíže ve Vimperku - 11 km. Orientační vzdálenosti: Praha 150 km, Č. Budějovice 80 km, Plzeň 100 km.

Možnosti parkování:

Parkování přímo u penzionu, zdarma a v dostatečné kapacitě i pro autobusy

Ceník:

1. stupeň: 250 Kč/osobu/noc včetně plné penze 2. stupeň: 270 Kč/osobu/noc včetně plné penze SŠ: 350 Kč/osobu/noc včetně plné penze

Zajímavosti v okolí:

- hrad Kašperk - rozhledna Javorník - zámek Vimperk - naučná stezka Churáňov - Klostermannova skála

Možnosti stravování v okolí:

Nabízíme plnou penzi (5x jídel denně) + pitný režim.

Možnosti ubytování v okolí:

Penzion Paulík - Nový Dvůr Dobrá chata - Zadov

Baurů Dvůr - jídelna s krbem Bauru Dvur_ pohled zvenku Bauru Dvur_ penzion Bauru Dvur_ penzion_uzavřený dvůr Bauru Dvur_ stylove_schodiste.jpg Bauru Dvur_ venkovní posezení Bauru Dvur_ koupelna Bauru Dvur_ pokoj Bauru Dvur_ rybnicek

Kontaktní informace:

Provozovatel: Baurů Dvůr, s.r.o.
Kontaktní osoba: Kateřina Stryková, Richard Stryk
Adresa: Nový Dvůr 31, 384 73
Telefon: +420
Mobil: +420 776 357 884
email: info@baurudvur.cz
Web: http://www.baurudvur.cz

Poloha a souřadnice:

Region: Prachaticko

GPS: 49°5'6.651"N, 13°39'40.461"E (49.08518219,13.66123962)

Zobrazení místa v přehledové mapě

Zobrazení místa v mapě

Vyhledat text
 

Vyhledávání dle parametrů

Vhodné pro:

Vyberte kategorii:

Vyberte oblast:


Dostupnost v období:


 
 • Úvod
 • Oblasti
 • Didaktické listy
 • Katalog školních výletů
 • Ubytování a stravování
 • Vložit tip na školní výlet
 • Informace o projektu
 • Partnerský web
 • Kontakt
 • Logo EU ziel3
  Logo Jihočeského kraje
  Tento web vznikl v rámci projektu „Školní výlety do jižních Čech, Šumavy a Dolního Bavorska“ a byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF), státním rozpočtem ČR a Jihočeským krajem.
  Investice do Vaší budoucnosti!

  Partneři projektu:

  Logo RRA Šumava
  Logo Euroregio
  Logo Jihočeské centrály cestovního ruchu

   
  © 2011 - RS Šumava a RRA Šumava - všechna práva vyhrazena.