Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese

Školní výlet Outline Centrum Jiřičná Jiřičná

Vhodné pro I. stupeň základních školVhodné pro II. stupeň základních školVhodné pro střední školyDostupné celoročněVzdělávání, škola hrouTuristikaCykloturistikaHistorická památkaPřírodní zajímavostNaučná stezkaRozhledna, vyhlídkaSportAdrenalinTvořivá dílnaKoupáníVodáctvíZimní sportyOstatní aktivity

Outline Jiřičná aktivity Outline Centrum v Jiřičné se zabývá organizováním sportovních skupinových aktivit na Šumavě již více než 25 let. Nabízíme širokou škálu adrenalinových a sportovních aktivit ve vlastním prostorném areálu: Lanové centrum, rafting, výlety na speciálních bezpečnostních kánoích i pro úplné začátečníky, jízda na horském kole, horolezectví, paintball, vzdělávací programy o přežití a přírodě, teambuildingové hry pod střechou i v zahradách. Všechny aktivity probíhají pod dozorem profesionálního týmu outdoorových průvodců.

Nabízené aktivity, popis nabídky:

Bývalý pivovar Jiřičná byl přestavěn na jedinečný penzion - sídlo Outline Centra. Ve dvou budovách je možnost ubytovat až 80 účastníků v pokojích pro 2, 3 a 4 osoby. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC. Prostorné zahrady jsou speciálně navrženy pro práci se skupinami: potok s nízkoúrovňovou lanovou prolézačkou, trampolína, pingpongový stůl, hobití domek se starými lidovými hrami. Skupiny, které zůstanou přes noc, mohou zdarma využít zahradu teambuildingu a keltský orientační běh. Pro denní aktivity můžeme nabídnout kromě domku s hrami i společenskou místnost - jídelnu. Pro vícedenní pobyty lze zajistit stravování dle dohody, pokud přijedete jen na jednodenní výlet plný sportovních aktivit, dostanete palačinky ZDARMA na konci sportovního dne ;-) Vaše bezpečnost je naše starost. Naši sportovní průvodci jsou proškolení profesionálové, kteří se postarají o to, abyste si danou sportovní aktivitu či program maximálně užili. Mají velké zkušenosti se všemi druhy skupin a vždy se přizpůsobí potřebám a atmosféře v dané skupině. Zaručujeme maximální bezpečnost při sportovních aktivitách. Outline je členem organizace, která dohlíží na bezpečnost našich aktivit a veškerého sportovního materiálu. Pravidelně usilujeme o aktuální označení "bezpečnostně schváleno".

Proč si vybrat na školní výlet právě nás?

Outline Centrum se nachází v maličké klidné pošumavské vesničce, kříží se zde několik značených naučných stezek, přímo u areálu je autobusová zastávka, v nedalekém okolí je spousta zajímavých turistických cílů ať už hledáte hrady a zámky, historická města, muzea nebo přírodní zajímavosti. Outline Centrum je od roku 2019 partnerem Národního parku Šumava a získali jsme zároveň i certifikaci Šumava originální produkt pro naše zážitkové aktivity - proto se mnoho škol rozhodlo pro vícedenní pobyt v kombinaci se vzdělávacím výletem na Šumavě. A také se u nás často ubytovávají filmové štáby ;-)

Doplňující podmínky a omezení:

Pracujeme se skupinami nejméně 15 účastníků (maximálně 25 účastníků na průvodce, větší skupiny jsou rozděleny). Naše nabídka aktivit je celoroční, mezi oblíbené zimní aktivity patří rafting na sněhu nebo zimní kurz přežití. Některé činnosti mají určitá omezení, například věk, váhu nebo výšku. Vždy však víme, jak nabídnout vhodnou alternativu. Nový web bude k dispozici od 1. lednu 2021. www.jiricna.cz

Časová náročnost:

V nabídce jsou jednoduché a jednodenní programy o délce 3 hodin až po náročné několikadenní programy. Vše dle dohody.

Dostupnost místa:

Outline Centrum Jiřičná se nachází mezi Petrovicemi u Sušice a Hartmanicemi, cca 8 km od Sušice. Centrum je snadno dostupné i autobusem/vlakem do Sušice a autobusem až přímo do Jiřičné.

Možnosti parkování:

Parkování je zajištěno ZDARMA přímo v areálu pro osobní auta ale také pro autobusy.

Poznámka:

V závislosti na přání vaší skupiny jsou programy šité na míru. A máme také zajímavý systém slev pro skupinové pobyty.

Ceník:

ubytování od 375,-/dítě/noc; parkování ZDARMA; sportovní a herní aktivity od 150/osoba; Vzhledem k množství poskytovaných služeb je ceník zaslán na vyžádání, lze dohodnout skupinové slevy atd.

Outline Centrum Jiřičná poskytuje skupinové slevy.

Zajímavosti v okolí:

Šumavské trojhradí/Velhartice, Rábí, Kašperk/; historické Kašperské Hory; spousta naučných stezek; Šumava

Možnosti stravování v okolí:

Stravování je možné přímo v areálu ve vlastní nekuřácké restauraci zajišťující celodenní provoz vč. plných penzí. Kapacita restaurace 45 míst. Kapacita letni terasy je 80 mist.

Outline Jiřičná Outline Jiřičná 2 Outline Jiřičná 3 Outline Jiřičná 4 Outline Jiřičná pokoj Outline Jiřičná koupelna Outline Jiřičná aktivity Outline Jiřičná aktivity 2 Outline Jiřičná snídaně Outline Jiřičná aktivity 3 Outline Jiřičná aktivity 4 Outline Jiřičná aktivity 5 Outline Jiřičná aktivity 6 Outline Jiřičná mapka Outline Jiřičná aktivity 7

Kontaktní informace:

Provozovatel: Outline Centrum s.r.o.
Kontaktní osoba: Jana Švecová
Adresa: Jiřičná 3, Petrovice u Sušice, 342 01
Telefon: +420 601 323 259
email: jana.svecova123@seznam.cz
Web: https://www.facebook.com/Outline-Centrum-Ji%C5%99i%C4%8Dn%C3%A1-%C5%A0umava-414132048600439

Poloha a souřadnice:

Region: Klatovsko

GPS: 49.2056197N, 13.4475442E (49.20561981,13.44754410)

Zobrazení místa v přehledové mapě

Zobrazení místa v mapě

Vyhledat text
 

Vyhledávání dle parametrů

Vhodné pro:

Vyberte kategorii:

Vyberte oblast:


Dostupnost v období:


 
 • Úvod
 • Oblasti
 • Didaktické listy
 • Katalog školních výletů
 • Ubytování a stravování
 • Vložit tip na školní výlet
 • Informace o projektu
 • Partnerský web
 • Kontakt
 • Logo EU ziel3
  Logo Jihočeského kraje
  Tento web vznikl v rámci projektu „Školní výlety do jižních Čech, Šumavy a Dolního Bavorska“ a byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF), státním rozpočtem ČR a Jihočeským krajem.
  Investice do Vaší budoucnosti!

  Partneři projektu:

  Logo RRA Šumava
  Logo Euroregio
  Logo Jihočeské centrály cestovního ruchu

   
  © 2011 - RS Šumava a RRA Šumava - všechna práva vyhrazena.