Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese Školní výlety na Šumavě a v Bavorském lese

Školní výlet Hotel Na Jezeře Jenišov

Vhodné pro I. stupeň základních školVhodné pro II. stupeň základních školVhodné pro střední školyDostupné celoročněStravovací zařízení

Hotel Na Jezeře - exteriér Hotelový areál se rozkládá přímo na břehu Lipenského jezera, v klidném prostředí, cca 2 km od městečka Horní Planá. Skládá se z 12 vilek, hotelové části, která disponuje 16 dvoulůžkovými pokoji a 1 APT a dále penzionem, který nabízí 5 pokojíků APT typu. Celková kapacita hotelu je 101 lůžek.

Nabízené aktivity, popis nabídky:

V hotelu je sauna, fitness, billiár, stolní tenis, půjčovna kol, pramic, kánoí. Pod hotelem jsou klientům k dispozici 2 tenisové kurty s povrchem Lano Wimbledon a 1 universální hřiště. Pod kurtami se rozkládá velká louka a vlastní pláž.

Proč si vybrat na školní výlet právě nás?

Poloha areálu, okolní příroda a služby jsou ideální pro rodiny s dětmi a školní skupiny. Od roku 1998, kdy se zahajoval provoz, jsme si získali důvěru většiny klientů, kteří se k nám opakovaně vrací, včetně celebrit.

Doplňující podmínky a omezení:

Mimo TOP Sezónu( 12. 7. - 25. 8.)jsme schopni zajistit ubytování včetně plné penze (případně svačin) pro 50-60 dětí nebo studentů. Samozřejmě Vám můžeme zajistit další doplňkové služby i exkurze dle Vašich požadavků. Hotelový komplex je Vám k dispozici celoročně !

Časová náročnost:

Každé roční období má své kouzlo a určitě se u nás nebudete nudit.

Dostupnost místa:

Areál se nachází cca 1,5 km od hlavní silnice na Horní Planou a 1 km je vzdálena zastávka vlaku. Optimální je cesta autem nebo autobusem. Od nejbližší vlakové zastávky Jenišov je to cca 15 min. lehké chůze.

Možnosti parkování:

Parkování v areálu: zdarma

Ceník:

Pro skupinové rezervace nad 15 osb nabízíme zajímavé slevy. Vypracujeme Vám nabídku dle Vašich požadavků a čerpání dalších doplňkových služeb. Cena s PP na osobu a den od 390.-Kč pro dítě do 11 let ! Parkovné za autobus + řidič zdarma!

Hotel Na Jezeře poskytuje skupinové slevy.

Zajímavosti v okolí:

Horní Planá: Adalbert Stifter Centrum Okolní rozhledny - Vítkův kámen, Moldaublick Technická památka: Swarzenberský plavební kanál Hrady, zámky: Český Krumlov - Unesco, Hluboká nad Vltavou, Rožmberk nad Vltavou, Vyšší Brod, Červená Lhota, Prachatice, Vimperk V zimě : Skiareál Lipno a Hochficht (AT) Bruslařská dráha, běžecké trasy. Cyklotrasy v okolí

Možnosti stravování v okolí:

Restaurace hotelu je denně otevřena od 8:00 do 22:00 hod. a nabízí jak českou, tak i mezinárodní kuchyni. Snídaně a večeře jsou podávány většinou bufetem. Kapacita restaurace se salonkem je cca 87 míst. V letě je v provozu i terasa s 28 místy.

Hotel Na Jezeře - exteriér Hotel Na Jezeře - exteriér - vila 1 Hotel Na Jezeře - exteriér - vila 2 Hotel Na Jezeře - interiér vily Hotel Na Jezeře - interiér

Kontaktní informace:

Provozovatel: EuroAgentur Hotels & Travel a.s.
Kontaktní osoba: Augstenová Jarmila
Adresa: Jenišov u Horní Plané, 382 26
Telefon: +420 380 738 338
Fax: +420 380 738 065
Mobil: +420 775 672 414
email: reception@najezere.euroagentur.cz
Web: http://www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-na-jezere

Poloha a souřadnice:

Region: Lipensko

GPS: 48.7513050, 14.0328969 (48.75130463,14.03289700)

Zobrazení místa v přehledové mapě

Zobrazení místa v mapě

Vyhledat text
 

Vyhledávání dle parametrů

Vhodné pro:

Vyberte kategorii:

Vyberte oblast:


Dostupnost v období:


 
 • Úvod
 • Oblasti
 • Didaktické listy
 • Katalog školních výletů
 • Ubytování a stravování
 • Vložit tip na školní výlet
 • Informace o projektu
 • Partnerský web
 • Kontakt
 • Logo EU ziel3
  Logo Jihočeského kraje
  Tento web vznikl v rámci projektu „Školní výlety do jižních Čech, Šumavy a Dolního Bavorska“ a byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF), státním rozpočtem ČR a Jihočeským krajem.
  Investice do Vaší budoucnosti!

  Partneři projektu:

  Logo RRA Šumava
  Logo Euroregio
  Logo Jihočeské centrály cestovního ruchu

   
  © 2011 - RS Šumava a RRA Šumava - všechna práva vyhrazena.